Nowoczesne terapie medyczne blisko Ciebie

Clinnovate to Twoje źródło aktualnych informacji na temat nowoczesnych terapii lekowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów prowadzących badania kliniczne w Polsce, pacjenci otrzymują wyjątkową możliwość skorzystania z najnowocześniejszych programów lekowych.
Jesteś zainteresowany? Clinnovate oferuje bezpłatny dostęp do badań dla każdego.

Clinnovate. Badnia kliniczne w Polsce. Ikona.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Zdrowie pacjentów jest dla nas priorytetem

Clinnovate - zaufane badania kliniczne.

1,023

Pacjentów skorzystało z naszych badań

Clinnovate - dostępny i przyjazny dla Pacjenta

Clinnovate daje pacjentom z całej Polski możliwość skorzystania z aktualnie prowadzonych badań klinicznych. Doświadczony personel naszych ośrodków prowadzi pacjentów przez terapię w prosty, przyjazny i bezpieczny sposób.

Badania kliniczne w Polsce. Punktor 1.

Wybierz badanie

Wybierz odpowiednie dla Twojego schorzenia badanie kliniczne.

Wypełnij formularz

Zgłoś się do badania wypełniając prostą ankietę.

Badania kliniczne w Polsce. Punktor 3.

Odwiedź ośrodek badań klinicznych

Po pomyślnej rejestracji otrzymasz indywidualnego opiekuna, który wprowadzi Cię do badania.

Badania kliniczne w Polsce. Punktor 4.

Przystąp do badania

Po rozpoczęciu badania, w ramach naszej platformy otrzymasz możliwość śledzenia swoich wizyt.

Najczęściej zadawane pytania

Stworzyliśmy listę najczęściej zadawanych pytań przez naszych pacjentów, aby w łatwy sposób przekazać wam najistotniejsze informacje.

Badania kliniczne są realizowane w ściśle określonych warunkach etycznych i prawnych w celu sprostania wyzwaniom związanym zarówno z chorobami znanymi od dawna, jak i rzucanym przez choroby nowe lub nowo odkryte.

Nowe terapie są odkrywane oraz testowane na drodze wieloletnich eksperymentów laboratoryjnych oraz prób na zwierzętach doświadczalnych. Te substancje, które rokują największe nadzieje na skuteczne zastosowanie w walce z chorobami są poddawane testom z udziałem ludzi, czyli badaniom klinicznym.

Tak. Udział w badaniach jest całkowicie bezpłatny.

Clinnovate powstało dzięki współpracy najlepszych ekspertów w dziedzinie badań klinicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży medycznej doprowadziło do powstania wieloośrodkowej placówki, która w wyjątkowy sposób dba o zdrowie pacjentów.

Nasza wysokospecjalistyczna kadra prowadzi badania z zakresu reumatologii, diabetologii, pulmonologii, dermatologii, neurologii, kardiologii, onkologii, chirurgii, gastroenterologii, ortopedii oraz wielu innych. Kliniczne zespoły badawcze posiadają niezbędne kwalifikacje do realizacji projektów badawczych. Skuteczny i innowacyjny system kontroli dokumentacji medycznej pozwala na wykonywanie badań na najwyższym poziomie.

Aktualne badania

Nadciśnienie tętnicze jest czynnikiem wielu chorób. Może prowadzić do zawału lub niewydolności serca, udaru mózgu, a także niekorzystnych zmian w naczyniach krwionośnych i nerkach. Dlatego tak ważna jest stała kontrola nadciśnienia.

al. Wyszyńskiego 29
94-047 Łódź
badania@clinnovate.pl
KRS 0000892461
NIP 7272848989