Rozstrzenie oskrzeli przebiegające z zakażeniem pseudomonas aeruginosa - Clinnovate : Clinnovate

Rozstrzenie oskrzeli przebiegające z zakażeniem pseudomonas aeruginosa

Potrafi prowadzić do znacznego wyniszczenia organizmu chorego. Często dochodzi do zakażenia bakteryjnego zmienionych chorobowo oskrzeli, co dodatkowo pogarsza stan pacjenta. Jednym z takich drobnoustrojów, jest pałeczka ropy błękitnej.

 

Podstawą leczenia w takiej sytuacji jest właściwa antybiotykoterapia. Dotychczas stosowane antybiotyki, działające w doskonały sposób na pozbycie się patogenu z dróg oddechowych były stosowane tylko w warunkach szpitalnych. W naszym badaniu lek dostępny jest jednak w postaci wziewów, które pacjent może wykonać samodzielnie w warunkach domowych. Niewielkich rozmiarów urządzenie nie tylko zapewnia właściwe dawkowanie leku, ale także jest łatwe w transporcie, aby pacjent zawsze i wszędzie mógł  korzystać z dostępnej terapii. Trzeba pamiętać, że w antybiotykoterapii regularność  przyjmowania leków oraz ich właściwe podanie jest kluczem do sukcesu.

 

Zapraszamy wszystkich pacjentów do zadawania pytań naszym koordynatorom oraz do zgłaszania się do badania przez formularz.

Udostępnij:
Badanie prowadzone jest w lokalizacjach:
Łódź