Łuszczyca plackowata

Czy ktoś z Twojej rodziny choruje na łuszczycę? A może sam borykasz się z tym problemem?

Skorzystaj z najnowocześniejszej formy terapii. Weź udział w badaniu klinicznym z wykorzystaniem nowego leku.

Badanie przeznaczone jest dla osób z rozpoznaną łuszczycą plackowatą.

ŁUSZCZYCA to schorzenie występujące u 2-4% społeczeństwa. Charakteryzuje się obecnością grudek w początkowej fazie choroby, a następnie charakterystycznych blaszek łuszczycowych. Zmiany najczęściej lokalizują się na łokciach, kolanach oraz owłosionej skórze głowy. Istnieją także odmiany, w których zmianom skórnym towarzyszy zajęcie paznokci lub stawów.

Podstawą leczenia są stosowane miejscowo maści lub kremy. W bardziej zaawansowanych przypadkach stosowana jest fototerapia oraz leczenie farmakologiczne. Często niestety nawet tak kompleksowe leczenie bywa nieskuteczne, a przede wszystkim uciążliwe. Dlatego konieczne jest poszukiwanie nowych, lepszych form terapii.

Program dedykowany jest dla osób z co najmniej średnio zaawansowaną rozpoznaną już łuszczycą. Wymaga przyjmowania doustnie tabletek oraz regularnych wizyt dermatologicznych. Służą one przede wszystkim kompleksowej opiece i obserwacji pacjentów włączonych do badania.

Uczestnictwo w badaniu jest całkowicie darmowe, a wizyty prowadzone są przez lekarzy specjalistów dermatologów z wieloletnim doświadczeniem.

W programie lekowym obecnie biorą udział osób, bądź jedną z nich!

Jeśli masz >18 lat i rozpoznaną łuszczycę plackowatą, zgłoś się przez formularz internetowy do badania. Resztę informacji otrzymasz od naszych koordynatorów drogą telefoniczną. Nie czekaj! Zwalcz łuszczycę już dziś!

Badanie prowadzone jest w lokalizacjach: